Magyar Építőművészek Szövetsége | kommunikáció
   2024. június 25. 09:02
keresés:
kapcsolat | hírlevél | oldal térkép
kommunikáció| aktuális közlemény

belföld | külföld aktuális | archív

2024.06.14

Álláshirdetés

ÁLLÁSAJÁNLATAINK

1.

A Magyar Építőművészek Szövetsége TITKÁRSÁGI MUNKATÁRSAT keres, 6-8 órás, részben rugalmas munkaidőre, mely egyrészt helyszíni titkársági jellegű munkavégzés, másrészt a szervezet programjaihoz kötött tevékenység.

Főbb feladatok:

- A MÉSZ titkárságának adminisztratív és operatív támogatása

- Kapcsolattartás magyar és nemzetközi szervezetekkel

- Szervezési feladatokban való részvétel (rendezvény, utazás, stb.)

Elvárások:

  • - minimum 2 év titkársági tapasztalat
  • - tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • - felsőfokú végzettség (felsőfokú szakképesítés, BA/Bsc)
  • - jó kommunikációs készség

További információ és jelentkezés: titkar@meszorg.hu

+3670 6149485

2.

A Magyar Építőművészek Szövetsége GONDNOK MUNKATÁRSAT keres, 6 órás, rugalmas munkaidőre, mely egyrészt helyszíni portaszolgálati és gondnoksági jellegű munkavégzés, másrészt a szervezet programjaihoz kötött tevékenység.

- A MÉSZ Ötpacsirta utcai épületében a teljes épület fenntartás és üzemeltetés gondnoki teendőinek ellátása, beleértve az események rendezvények technikai segítését is

Jelentkezéseket a titkar@meszorg.hu címre várjuk. További információ: 06706149485 telefonszámon kérhető.

Utolsó módosítás: 2024.06.13 07:57

Rövid link küldése e-mailben. Linkek a tartalomhoz.

Rövid link:

Beszédes link:

Rövid link küldése e-mailben. Rövid link küldése e-mailben.

QR kód a tartalomhoz QR kód a tartalomhoz

Lap tetjére

kapcsolat | impresszum | ajánlom ismerőseimnek | hírlevél | oldal térkép |